- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mijloace de transport (autoturisme)
Mijloace de transport (autoturisme)
Mijloace de transport (autoturisme)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 17:12:56
Ultima modificare
16.11.2021 17:28:23
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mijloace de transport (autoturisme)
Mijloace de transport (autoturisme)
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Mijloace de transport (autoturisme)
1719000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,719,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 17:28:23 - 26.11.2021 14:30:00
16.11.2021 17:28:23 - 26.11.2021 14:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.11.2021 14:30:00 - 07.12.2021 01:00:00
26.11.2021 14:30:00 - 07.12.2021 01:00:00