- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
PRODUSE ALIMENTARE PENTRU ANUL 2022
PRODUSE ALIMENTARE , CONFORM NECESARULUI IP CREPOR, PENTRU ANUL 2022
PRODUSE ALIMENTARE , CONFORM NECESARULUI IP CREPOR, PENTRU ANUL 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Codul fiscal/IDNO
1003600032782
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 17:08:11
Ultima modificare
17.11.2021 11:34:15
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Crupe si bacanie
Crupe si bacanie
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
195000 MDL
ID
fceeefd7-29de-4551-9ad6-6d81eb80cf64
Pas minim
1950
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 11:00:00
Denumirea lotului : Carne de pui
Carne de pui
Statut
Activ
Valoarea estimată
246250 MDL
ID
06f749ff-7b8a-4908-a777-3f472e746086
Pas minim
2462.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 11:18:30
Denumirea lotului : Carne de origine animalieră
Carne de origine animalieră
Statut
Activ
Valoarea estimată
365000 MDL
ID
8c7623c8-c410-4d9b-8c57-81766ad5f5d7
Pas minim
3650
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 11:37:00
Denumirea lotului : Mezeluri
Mezeluri
Statut
Activ
Valoarea estimată
122750 MDL
ID
ad4f1224-cdad-4e39-9a79-f6e3a3fb69ec
Pas minim
1227.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 11:55:30
Denumirea lotului : Pește și porduse din pește
Pește și porduse din pește
Statut
Activ
Valoarea estimată
140000 MDL
ID
0f28f287-4012-454e-9354-8bde651c8dbf
Pas minim
1400
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 12:14:00
Denumirea lotului : Ouă dietice
Ouă dietice
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
77000 MDL
ID
b15ddb3a-1aca-4991-97aa-0e4f604fef3c
Pas minim
770
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 12:32:30
Denumirea lotului : Făină de grîu
Făină de grîu
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
16300 MDL
ID
4f176efa-d4bb-4466-a6ba-8c36a6471808
Pas minim
163
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 12:51:00
Denumirea lotului : Zahăr
Zahăr
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
20000 MDL
ID
6cf4a966-77de-4ffb-85ce-e676663f1568
Pas minim
200
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 13:09:30
Denumirea lotului : Conserve din legume și fructe
Conserve din legume și fructe
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
113000 MDL
ID
0bee1930-37c5-4e5e-8f64-df8beee53ec2
Pas minim
1130
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 13:28:00
Denumirea lotului : Ulei floarea soarelui
Ulei floarea soarelui
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
37850 MDL
ID
062d2953-c598-4707-b507-9959d5dc7431
Pas minim
378.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 13:46:30
Denumirea lotului : Condimente
Condimente
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
18000 MDL
ID
6b8039ab-df1d-499b-a811-c2de1f7643a8
Pas minim
180
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 14:05:00
Denumirea lotului : Pîine
Pîine
Statut
Activ
Valoarea estimată
163000 MDL
ID
8dac4780-322a-4d40-91c7-ba3dfe18f03a
Pas minim
1630
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 14:23:30
Denumirea lotului : Biscuiți, covrigei
Biscuiți, covrigei
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
37000 MDL
ID
0925e99f-7b49-48ed-af22-a75bddbb8532
Pas minim
370
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 14:42:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Pește și porduse din pește
140000 MDL
Denumirea lotului : Pîine
163000 MDL
Denumirea lotului : Mezeluri
122750 MDL
Denumirea lotului : Carne de origine animalieră
365000 MDL
Denumirea lotului : Carne de pui
246250 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,551,150.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 17:33:42 - 26.11.2021 17:00:00
16.11.2021 17:33:42 - 26.11.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.11.2021 17:00:00 - 06.12.2021 17:00:00
26.11.2021 17:00:00 - 06.12.2021 17:00:00