- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza pentru anul 2022(in baza bonului de trimitere de la medicul de familie)
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza pentru anul 2022
Produse alimentare pentru pacientii bolnavi de tuberculoza pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1003609150409
Adresa
3600,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
Str.Nationala37
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 17:06:19
Ultima modificare
17.11.2021 15:26:29
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse alimentare pentru pacientii de tuberculoza
Produse alimentare pentru pacientii de tuberculoza
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
346449 MDL
ID
b63a017c-71bd-495c-bd9b-f0cd5b285a25
Pas minim
3464.49
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
duae produse alimentare pacienti tbc. anul 2022 modif.pdf
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 17:11:26
ds bunuri servicii omf 15_09_2021 tbc ungheni (3).semnat (3).pdf
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 17:11:26
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
346,449.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 17:11:26 - 22.11.2021 10:00:00
16.11.2021 17:11:26 - 22.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 10:00:00 - 29.11.2021 11:00:00
22.11.2021 10:00:00 - 29.11.2021 11:00:00