- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Mingir
Codul fiscal/IDNO
1007601005693
Adresa
5345,
MOLDOVA,
s.Mingir,
Hînceşti,
pr Mingir
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 16:50:23
Ultima modificare
22.11.2021 19:37:17
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
Documentele procedurii de achiziție
Buna seara. In caietul de sarcini nu sunt incluse lucrari de cofrare a constructiilor rutiere din beton rutier de ciment la fel si executarea rusturilor.
23.11.2021 18:33
Răspuns la clarificare: În caietul de sarcini actualizat, la poz.16, Cod resurse CB01B sunt incluse cofraje a construcțiilor și la poz.20 Cod resurse RpDB13A - executarea rosturilor. Vă mulțumesc.
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a unui sector de drum in s.Mingir,r-ul Hincesti,(str.Hotarului)
367747.03 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
367,747.03
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 17:19:37 - 02.12.2021 11:00:00
16.11.2021 17:19:37 - 02.12.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.12.2021 11:00:00 - 05.12.2021 11:00:00
02.12.2021 11:00:00 - 05.12.2021 11:00:00