- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de modernizare a trotuarelor
Lucrări de modernizare a trotuarelor
Lucrări de modernizare a trotuarelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Inești
Codul fiscal/IDNO
1007601005501
Adresa
MD-5822,
MOLDOVA,
locality,
Teleneşti,
s. Inești, Raionul Telenești,
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Bunescu Ghedadie
Telefonul de contact
+37325850600
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 16:21:14
Ultima modificare
01.12.2021 18:00:00
MTender ID
Cod CPV
45230000-8
-
Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : reabilitarea trotuarelor locale
lucrări de reparație a trotuarelor pe o suprafață de 830 m.p.
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
398489.45 MDL
ID
81a8c7e2-b799-440e-a7a0-060bc72b4278
Documentele procedurii de achiziție
ds_lucrari (7).doc 2022 (1).signed
documentatia standart
Documentaţie de atribuire
17.11.2021 10:52:21
anunt_de_participare_26_10_2021 (2).signed
anunt de participare
Invitaţie de participare
17.11.2021 10:52:21
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
398,489.45
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 10:52:21 - 23.11.2021 18:00:00
17.11.2021 10:52:21 - 23.11.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.11.2021 18:00:00 - 01.12.2021 18:00:00
23.11.2021 18:00:00 - 01.12.2021 18:00:00