- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Дорожные ж\б плиты (3000 х 1750 х 170 мм) с доставкой и разгрузкой
Дорожные ж\б плиты
Дорожные ж\б плиты
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s. Cismichioi
Codul fiscal/IDNO
1007601004364
Adresa
5351,
МОЛДОВА,
с.Чишмикёй,
АТО Гагаузия,
str. Pirogova 72
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 13:46:00
Ultima modificare
19.11.2021 09:59:16
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Строительные материалы и связанные с ними изделия
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Дорожные ж\б плиты (3000 х 1750 х 170 мм)
Дорожные ж\б плиты (3000 х 1750 х 170 мм)
Statut
Activ
Valoarea estimată
675000 MDL
ID
ac21e380-6cf6-49c0-9e74-fde0ab826c5b
Pas minim
337.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
станд докум -конвертирован.pdf
Стандартная документация
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 14:01:54
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1)-конвертирован.pdf
Стандартная документация
Documentaţie de atribuire
19.11.2021 09:59:16
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Дорожные ж\б плиты (3000 х 1750 х 170 мм)
675000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
675,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 14:01:54 - 21.11.2021 09:59:16
16.11.2021 14:01:54 - 21.11.2021 09:59:16
Perioada de depunere a ofertelor:
21.11.2021 09:59:16 - 28.11.2021 15:59:16
21.11.2021 09:59:16 - 28.11.2021 15:59:16