- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere pentru anul 2022 (benzină Ai-95)
Benzină Ai-95
Benzină Ai-95
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CS Edineţ
Codul fiscal/IDNO
1007604007403
Adresa
MD4600,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
str. Independenţei 81
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 13:27:57
Ultima modificare
16.11.2021 13:36:22
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Benzină Ai-95
Benzină Ai-95
Statut
Activ
Valoarea estimată
375000 MDL
ID
c3458364-cfe6-4aa4-8996-cb52153d0f0d
Pas minim
37.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 13:43:51 Până la 30.12.2022 13:43:51
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Benzină Ai-95
375000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
375,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 13:36:22 - 24.11.2021 11:00:00
16.11.2021 13:36:22 - 24.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 11:00:00 - 02.12.2021 11:00:00
24.11.2021 11:00:00 - 02.12.2021 11:00:00