- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea serviciilor de instruire (REPETAT)
Achiziționarea serviciilor de instruire (limba engleză)
Achiziționarea serviciilor de instruire (limba engleză)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Superior al Procurorilor
Codul fiscal/IDNO
1016601000164
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 12:33:07
Ultima modificare
16.11.2021 12:42:14
MTender ID
Cod CPV
80500000-9
-
Servicii de formare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea serviciilor de instruire
Achiziționarea serviciilor de instruire (limba engleză): - Elementar A (A2.1) - 9 persoane; - Intermediar A (B1.3) -5 persoane; - Upper-Intermediar A (B2.2) - 7 persoane;
Statut
Activ
Valoarea estimată
48333.33 MDL
ID
ea815cd0-4d92-4317-a117-05d394af53c2
Pas minim
483.33
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.11.2021 12:40:04 Până la 31.12.2021 12:40:04
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achiziționarea serviciilor de instruire
48333.33 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
48,333.33
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 12:42:14 - 18.11.2021 12:30:00
16.11.2021 12:42:14 - 18.11.2021 12:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.11.2021 12:30:00 - 22.11.2021 12:30:00
18.11.2021 12:30:00 - 22.11.2021 12:30:00