- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Autovehicul pentru transportul a mai puţin de 10 persoane
Autovehicul pentru transportul a mai puţin de 10 persoane
Autovehicul pentru transportul a mai puţin de 10 persoane
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Sportiv de Pregătire a Loturilor Naționale
Codul fiscal/IDNO
1007601011168
Adresa
MD-2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Decebal 72/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 11:51:47
Ultima modificare
16.11.2021 15:30:11
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Autovehicul pentru transportul a mai puţin de 10 persoane
Autovehicul pentru transportul a mai puţin de 10 persoane
Statut
Activ
Valoarea estimată
512000 MDL
ID
3aea369b-36c6-4175-9786-957708ee59ef
Pas minim
512
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.12.2021 12:00:33 Până la 31.12.2021 12:00:33
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Autovehicul pentru transportul a mai puţin de 10 persoane
512000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
512,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 15:30:11 - 22.11.2021 11:00:00
16.11.2021 15:30:11 - 22.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 11:00:00 - 25.11.2021 11:00:00
22.11.2021 11:00:00 - 25.11.2021 11:00:00