- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere
Produse petroliere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
GospodariaLocativaCahul
Codul fiscal/IDNO
1003603003307
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. 31 August 1989, 15
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 11:51:34
Ultima modificare
16.11.2021 11:58:30
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse petroliere
Produse petroliere
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_26_10_2021.signed.pdf
anunt_de_participare
Invitaţie de participare
16.11.2021 11:58:30
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1).signed.pdf
documentația standard
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 11:58:30
anunt_de_participare_26_10_2021.signed.pdf
anunt_de_participare
Invitaţie de participare
16.11.2021 11:58:30
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1).signed.pdf
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 11:58:30
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse petroliere
1297300 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,297,300.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 11:58:30 - 26.11.2021 11:00:00
16.11.2021 11:58:30 - 26.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.11.2021 11:00:00 - 30.11.2021 11:00:00
26.11.2021 11:00:00 - 30.11.2021 11:00:00