- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea materialelor pentru reparația drumurilor publice locale din localitățile raionului Strășeni (2 loturi)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Beton de ciment pentru drumuri clasa (C20/25) M350 – 91,0 m³, inclusiv transportarea cu autospeciale pînă la locul de aplicare în manoperă în satul Rădeni, raionul Strășeni.
Beton de ciment pentru drumuri clasa (C20/25) M350 – 91,0 m³, inclusiv transportarea cu autospeciale pînă la locul de aplicare în manoperă în satul Rădeni, raionul Strășeni.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.11.2021 11:37:37 Până la 30.12.2021 11:37:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Pavaj vibropresat, culoare gri, mărimea 20x10x4cm – 1300,0m² și borduri vibropresate, culoare gri, mărimea 100x25x8cm – 1660,0 m.l, inclusiv transportarea cu autospeciale pînă la locul de aplicare în manoperă în satul Gălești, raionul Strășeni.
Pavaj vibropresat, culoare gri, mărimea 20x10x4cm – 1300,0m² și borduri vibropresate, culoare gri, mărimea 100x25x8cm – 1660,0 m.l, inclusiv transportarea cu autospeciale pînă la locul de aplicare în manoperă în satul Gălești, raionul Strășeni.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.11.2021 11:37:45 Până la 30.12.2021 11:37:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 11:37:47
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA16.11.2021 11:37:47 - 22.11.2021 11:00:00
22.11.2021 11:00:00 - 26.11.2021 11:00:00