- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI GOTESTI
Codul fiscal/IDNO
1007601004858
Adresa
7326,
MOLDOVA,
s.Goteşti,
Cantemir,
str. Stefan cel Mare nr.22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 11:32:18
Ultima modificare
14.12.2021 10:42:32
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Lucrarilor de executie in cadrul proiectului „Realizare lucrari de protectie impotriva dezastrelor provocate de inundatii ale paraurilor in comuna Stefan cel Mare din judetul Vaslui si comuna Gotesti din raionul Cantemir”
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
6272978 MDL
ID
683de7ea-550d-433c-87f1-6870553c8ddb
Pas minim
62729.78
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.04.2022 10:43:48 Până la 29.06.2022 10:43:48
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.01.2022 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua
Cum am putea avea acces la proiectul de executie?
19.11.2021 13:47
Răspuns la clarificare: va adresati la Primarul comunei
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
14.12.2021 10:41
Răspuns la clarificare: Licitația este anulată.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
6,272,978.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 11:46:40 - 16.12.2021 10:41:21
16.11.2021 11:46:40 - 16.12.2021 10:41:21
Perioada de depunere a ofertelor:
16.12.2021 10:41:21 - 02.01.2022 10:41:21
16.12.2021 10:41:21 - 02.01.2022 10:41:21