- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tehnică de calcul și echipamente informatice
Tehnică de calcul și echipamente informatice
Tehnică de calcul și echipamente informatice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul medical al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000783
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi 25b
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Adelaida Nichiforova
Telefonul de contact
061076155
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 11:30:56
Ultima modificare
24.11.2021 11:13:37
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Notebook Model standart
Notebook Model standart
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
27000 MDL
ID
f3c3f229-fcc9-4847-bb2a-b151f8235668
Pas minim
27
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.11.2021 12:42:26 Până la 31.12.2021 12:42:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:00:00
Denumirea lotului : Imprimantă laser alb/negru de oficiu
Imprimantă laser alb/negru de oficiu
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
60000 MDL
ID
1707eb8c-683b-4ad9-92e4-7be9be57ff74
Pas minim
60
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.11.2021 12:42:34 Până la 31.12.2021 12:42:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:18:30
Denumirea lotului : Imprimantă multifuncțională alb/negru de oficiu
Imprimantă multifuncțională alb/negru de oficiu
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
42000 MDL
ID
0ed8cb81-80cf-4317-b313-36e3c159cf1b
Pas minim
42
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.11.2021 12:42:43 Până la 31.12.2021 12:42:43
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:37:00
Denumirea lotului : Proiector
Proiector
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
40000 MDL
ID
c345f63f-da0b-4915-aed0-2b6a77b2f849
Pas minim
40
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.11.2021 12:42:50 Până la 31.12.2021 12:42:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:55:30
Denumirea lotului : Ecran pentru proiector
Ecran pentru proiector
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
6000 MDL
ID
68ce9a0c-993f-4cde-bd8a-fd9a50502be9
Pas minim
6
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.11.2021 12:42:57 Până la 31.12.2021 12:42:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:14:00
Denumirea lotului : Distrugător de documente
Distrugător de documente
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
32500 MDL
ID
9bb9460b-6aae-4a2f-908b-7bb298a07a76
Pas minim
32.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.11.2021 12:43:03 Până la 31.12.2021 12:43:03
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:32:30
Denumirea lotului : Calculatoare
Calculatoare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
592000 MDL
ID
a0f5e9e8-8d4c-4e21-a822-d9a6e12b42f9
Pas minim
592
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.11.2021 12:43:18 Până la 31.12.2021 12:43:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:51:00
Documentele procedurii de achiziție
O zi buna! Este posibil să vă oferim calculatoare AiO conform parametrilor tehnici specificați? Mulțumesc anticipat.
16.11.2021 15:43
Răspuns la clarificare: Buna ziua, Solicitam calculatoare de tip mini PS sau SFF, conform caietului de sarcini.
BUna ziua , spuneti va rog daca in caietul de sarcini se solicita adaugator cartus original sau compatibil ?(pentru loturile cu imprimante MFU)
17.11.2021 09:59
Răspuns la clarificare: Buna ziua, solicităm să fie cartuș original.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
799,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 12:53:52 - 21.11.2021 11:00:00
16.11.2021 12:53:52 - 21.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.11.2021 11:00:00 - 28.11.2021 11:00:00
21.11.2021 11:00:00 - 28.11.2021 11:00:00