- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere pentru anul de activitate 2022.
Produse petroliere pentru anul de activitate 2022.
Produse petroliere pentru anul de activitate 2022.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1003600152743
Adresa
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 11:09:40
Ultima modificare
16.11.2021 11:21:10
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse petroliere pentru anul de activitate 2022
Produse petroliere pentru anul de activitate 2022
Statut
Activ
Valoarea estimată
300000 MDL
ID
11466f60-5649-4c51-b031-a35a221d8ef5
Pas minim
3000
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.01.2022 11:16:08 Până la 30.12.2022 11:16:08
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse petroliere pentru anul de activitate 2022
300000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
300,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 11:21:10 - 24.11.2021 10:00:00
16.11.2021 11:21:10 - 24.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 10:00:00 - 29.11.2021 10:00:00
24.11.2021 10:00:00 - 29.11.2021 10:00:00