- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tehnica de calcul
printer color, calculatoare în complect
printer color, calculatoare în complect
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Situații Excepționale mun.Bălți
Codul fiscal/IDNO
1006601004884
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Păcii 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Voitcovschi Ana
Telefonul de contact
+373079698247
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 10:57:47
Ultima modificare
16.11.2021 12:00:50
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : printer multifuncțional (color)
printer multifuncțional (color)
Statut
Activ
Valoarea estimată
9104.16 MDL
ID
4f184607-97f9-4320-bdc1-157f64127831
Pas minim
50
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 11:57:35 Până la 30.12.2021 11:57:35
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : calculator în complect
calculator în complect
Statut
Activ
Valoarea estimată
10215 MDL
ID
baef1eb9-babd-49c1-84eb-6328ab5bf919
Pas minim
50
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 11:58:23 Până la 30.12.2021 11:58:23
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.11.2021 15:18:30
Denumirea lotului : calculator în complect
calculator în complect
Statut
Activ
Valoarea estimată
18015 MDL
ID
61112404-4aa3-47b0-9f6b-15a05d3cf34d
Pas minim
50
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 11:59:13 Până la 30.12.2021 11:59:13
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.11.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : calculator în complect
10215 MDL
Denumirea lotului : calculator în complect
18015 MDL
Denumirea lotului : printer multifuncțional (color)
9104.16 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
37,334.16
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 12:00:50 - 21.11.2021 09:30:19
16.11.2021 12:00:50 - 21.11.2021 09:30:19
Perioada de depunere a ofertelor:
21.11.2021 09:30:19 - 24.11.2021 10:30:00
21.11.2021 09:30:19 - 24.11.2021 10:30:00