- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Anvelope
Anvelope
Anvelope
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.11.2021 10:35:21
Ultima modificare
16.11.2021 10:57:27
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Anvelope 220-508 (7.50 R20)
Anvelope 220-508 (7.50 R20)
Denumirea lotului : Anvelope 240-508 (8.25 R20)
Anvelope 240-508 (8.25 R20)
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare anvelope ().signed.pdf
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 10:57:27
anexa 22 si 23 documentatia standard.docx
Anexa 22 si 23 Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 10:57:27
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Anvelope 240-508 (8.25 R20)
33333.33 MDL
Denumirea lotului : Anvelope 220-508 (7.50 R20)
16666.67 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 10:57:27 - 18.11.2021 16:30:00
16.11.2021 10:57:27 - 18.11.2021 16:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.11.2021 16:30:00 - 23.11.2021 17:00:00
18.11.2021 16:30:00 - 23.11.2021 17:00:00