- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Codul fiscal/IDNO
1007601010585
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 17:38:01
Ultima modificare
15.11.2021 17:39:28
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Documentele procedurii de achiziție
anunț, invitație de participare, construcții din metal 2021.pdf
-
Documentaţie de atribuire
15.11.2021 17:39:28
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de confecționare a construcțiilor din metal pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
249000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
249,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 17:39:28 - 16.11.2021 18:00:00
15.11.2021 17:39:28 - 16.11.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.11.2021 18:00:00 - 18.11.2021 18:00:00
16.11.2021 18:00:00 - 18.11.2021 18:00:00