- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de spălătorie pentru anul 2022
Servicii de spălătorie pentru anul 2022
Servicii de spălătorie pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Lăcrămioara Crudu
Telefonul de contact
022 857 239
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 16:30:29
Ultima modificare
16.11.2021 10:48:49
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de spălare
Servicii de spălare
Statut
Activ
Valoarea estimată
750000 MDL
ID
5e13f4eb-fe81-4bb9-8695-1be7c7447a29
Pas minim
7500
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 16:38:23 Până la 30.12.2022 16:38:23
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare inclusiv pentru procedurile de preselecție.docx.pdf
-
Invitaţie de participare
15.11.2021 16:51:15
Aceasta procedura se va desfășura cu sau fară licitație electronică? Oferta trebuie să fie finală?
16.11.2021 11:00
Răspuns la clarificare: Licitație electronică
Denumirea lotului : Servicii de spălare
750000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
750,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 16:51:15 - 20.11.2021 11:00:00
15.11.2021 16:51:15 - 20.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.11.2021 11:00:00 - 25.11.2021 11:00:00
20.11.2021 11:00:00 - 25.11.2021 11:00:00