- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
statii de lucru
statii de lucru
statii de lucru
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Afacerilor Externe şi Integrării Europene
Codul fiscal/IDNO
1006601000129
Adresa
MD-2012 Republica Moldova,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, str. 31 August 1989, 80
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 15:06:23
Ultima modificare
15.11.2021 15:46:06
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : statii de lucru mobile
statii de lucru mobile
Denumirea lotului : statii de lucru
statii de lucru All in One
Denumirea lotului : licența
Licenta Microsoft Windows 10 PRO
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : statii de lucru mobile
200000 MDL
Denumirea lotului : licența
3000 MDL
Denumirea lotului : statii de lucru
200000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
403,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 15:46:06 - 25.11.2021 01:00:00
15.11.2021 15:46:06 - 25.11.2021 01:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.11.2021 01:00:00 - 29.11.2021 01:00:00
25.11.2021 01:00:00 - 29.11.2021 01:00:00