- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Solvent Extractor 230V/50-60Hz SER148/3
Solvent Extractor 230V/50-60Hz SER148/3
Solvent Extractor 230V/50-60Hz SER148/3
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Institutul Ştiinţifico-Practic de Horticultură şi Tehnologii Alimentare
Codul fiscal/IDNO
1008600056226
Adresa
MD 2070,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Vierul 59
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 15:05:44
Ultima modificare
15.11.2021 15:11:06
MTender ID
Cod CPV
38400000-9
-
Instrumente de verificare a proprietăţilor fizice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Solvent Extractor 230V/50-60Hz SER148/3
Solvent Extractor 230V/50-60Hz SER148/3
Documentele procedurii de achiziție
specificații de preț (f4.2).docx
-specificații de preț
Documentaţie de atribuire
15.11.2021 15:11:06
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Solvent Extractor 230V/50-60Hz SER148/3
134000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
134,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 15:11:06 - 18.11.2021 01:00:00
15.11.2021 15:11:06 - 18.11.2021 01:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.11.2021 01:00:00 - 21.11.2021 01:00:00
18.11.2021 01:00:00 - 21.11.2021 01:00:00