- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Soluţii medicamentoase (medicamente extemporale)
Medicamente extemporale conform necesitatilor IMSP AMT Centru pentru anul 2022.
Medicamente extemporale conform necesitatilor IMSP AMT Centru pentru anul 2022.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Centru
Codul fiscal/IDNO
1003600153267
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 14:26:45
Ultima modificare
15.11.2021 14:30:06
MTender ID
Cod CPV
33692000-7
-
Soluţii medicamentoase
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Soluţii medicamentoase (medicamente extemporale)
Soluţii medicamentoase (medicamente extemporale) conform listei din Anuntul de participare
Statut
Activ
Valoarea estimată
160000 MDL
ID
ea237de3-a735-4989-a4b5-6412faa3da64
Pas minim
1600
Termen de valabilitate al contractului
De la 21.11.2021 14:29:19 Până la 30.12.2022 14:29:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Soluţii medicamentoase (medicamente extemporale)
160000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
160,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 14:30:06 - 17.11.2021 11:00:00
15.11.2021 14:30:06 - 17.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.11.2021 11:00:00 - 19.11.2021 11:00:00
17.11.2021 11:00:00 - 19.11.2021 11:00:00