- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mobilier pentru Unitatea salvatori și pompieri Ungheni (remiza nouă)
Mobilier pentru Unitatea salvatori și pompieri Ungheni (remiza nouă)
Mobilier pentru Unitatea salvatori și pompieri Ungheni (remiza nouă)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția situații excepționale mun.Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1006601001573
Adresa
3602,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str.Alexandru Plămădeală 96
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Segiu Postolachi
Telefonul de contact
079604191; 068088296
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 14:25:05
Ultima modificare
15.11.2021 14:30:52
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mobilier pentru Unitatea salvatori și pompieri Ungheni (remiza nouă)
Mobilier pentru Unitatea salvatori și pompieri Ungheni (remiza nouă)
Statut
Activ
Valoarea estimată
279260 MDL
ID
954ab2bf-5423-42b3-9ab1-2e60def2bb95
Pas minim
2792.6
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.11.2021 14:29:59 Până la 31.12.2021 14:29:59
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Mobilier pentru Unitatea salvatori și pompieri Ungheni (remiza nouă)
279260 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
279,260.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 14:30:52 - 20.11.2021 10:00:00
15.11.2021 14:30:52 - 20.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.11.2021 10:00:00 - 23.11.2021 10:00:00
20.11.2021 10:00:00 - 23.11.2021 10:00:00