- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Produse petroliere pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Ștefan Vodă
Codul fiscal/IDNO
1003608150228
Adresa
MD4201,
MOLDOVA,
or.Ştefan Vodă,
Ştefan Vodă,
str. N.Testemițanu 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Filimonov Svetlana
Telefonul de contact
067562843
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 13:43:03
Ultima modificare
19.11.2021 13:00:00
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1. Produse petroliere
Lotul 1. Produse petroliere
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
130000 MDL
ID
dde42109-a738-43ee-984b-36a832f8f38f
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
130,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 13:46:43 - 16.11.2021 17:00:00
15.11.2021 13:46:43 - 16.11.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.11.2021 17:00:00 - 19.11.2021 13:00:00
16.11.2021 17:00:00 - 19.11.2021 13:00:00