- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de alimentare cu energie electrică 0,4 kV a stația de oxigen
Lucrări de alimentare cu energie electrică 0,4 kV a stația de oxigen
Lucrări de alimentare cu energie electrică 0,4 kV a stația de oxigen
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Codul fiscal/IDNO
1003600150783
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 13:13:35
Ultima modificare
18.01.2022 15:08:56
MTender ID
Cod CPV
45100000-8
-
Lucrări de pregătire a şantierului
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1. Lucrări de alimentare cu energie electrică 0,4 kV a stația de oxigen
Lot 1. Lucrări de alimentare cu energie electrică 0,4 kV a stația de oxigen - conform caietului de sarcini și listei de lucrări din documentația standard
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
385520.96 MDL
ID
de101542-d785-4cc7-94b0-00aebaed48d0
Pas minim
3855.21
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
385,520.96
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 13:16:16 - 22.11.2021 09:30:00
15.11.2021 13:16:16 - 22.11.2021 09:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 09:30:00 - 25.11.2021 09:30:00
22.11.2021 09:30:00 - 25.11.2021 09:30:00