- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere pentru anul 2022
Benzina A 95 Motorina Euro-5 Motorina ECTO Ulei M0G2K
Benzina A 95 Motorina Euro-5 Motorina ECTO Ulei M0G2K
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Întreprinderea pentru silvicultură ,,TELENEȘTI”
Codul fiscal/IDNO
1003606007074
Adresa
MD 5801,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
M. Sadoveanu 5
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Arcadie Macari
Telefonul de contact
+373(7994)0801
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 13:08:49
Ultima modificare
18.11.2021 12:06:36
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Combustibil
Benzina A 95,Motorina Euro 5, Motorina ECtO, Ulei M10G2K
Documentele procedurii de achiziție
doc standart produse petroliere 2022.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
18.11.2021 10:02:23
doc standart produse petroliere 2022.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
18.11.2021 10:02:23
doc standart produse petroliere 2022.docx
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
18.11.2021 10:13:29
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Combustibil
1500000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,500,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 14:07:31 - 25.11.2021 16:00:00
15.11.2021 14:07:31 - 25.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.11.2021 16:00:00 - 10.12.2021 16:30:00
25.11.2021 16:00:00 - 10.12.2021 16:30:00