- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de pază pentru anul 2022
1.1 Pază fizică. 1.2 Pază Tehnică.
1.1 Pază fizică. 1.2 Pază Tehnică.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Codul fiscal/IDNO
1003600150554
Adresa
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 12:48:01
Ultima modificare
15.11.2021 16:31:21
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 Servicii pază pentru anul 2022
1.1 Pază fizică. 1.2 Pază Tehnică.
Documentele procedurii de achiziție
1 documentatie standard_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (2).docx
-
Documentaţie de atribuire
15.11.2021 12:52:18
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lotul 1 Servicii pază pentru anul 2022
850000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
850,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 12:52:18 - 26.11.2021 13:00:00
15.11.2021 12:52:18 - 26.11.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.11.2021 13:00:00 - 10.12.2021 11:00:00
26.11.2021 13:00:00 - 10.12.2021 11:00:00