- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mobilier pentru Unitatea salvatori și pompieri Ungheni (remiza nouă)
mobilier
mobilier
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția situații excepționale mun.Ungheni
Codul fiscal/IDNO
1006601001573
Adresa
3602,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str.Alexandru Plămădeală 96
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Segiu Postolachi
Telefonul de contact
079604191; 068088296
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 12:46:26
Ultima modificare
15.11.2021 14:34:22
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mobilier pentru Unitatea salvatori și pompieri Ungheni (remiza nouă)
Mobilier pentru Unitatea salvatori și pompieri Ungheni (remiza nouă)
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
279260 MDL
ID
dde7140e-29e5-4cc8-84f0-861da06dead9
Pas minim
2792.6
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.11.2021 13:44:00 Până la 30.12.2021 13:44:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare.pdf
participare de achiziionare mobilier pentru Unitatea salvatori și pompieri Ungheni (remiza nouă)
Invitaţie de participare
15.11.2021 14:13:33
caiet sarcini.pdf
secificații tehnice necesare pentru mobilier
Specificații tehnice
15.11.2021 14:13:33
documentatia standart.pdf
documentatie standard pentru realizarea procedurii de achizitie
Documentaţie de atribuire
15.11.2021 14:13:33
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
279,260.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 14:13:33 - 22.11.2021 09:30:00
15.11.2021 14:13:33 - 22.11.2021 09:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 09:30:00 - 25.11.2021 10:00:12
22.11.2021 09:30:00 - 25.11.2021 10:00:12