- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
reactive de laborator pentrul anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reactivi si material de control pentru analizatorul hematologic Mindray (sistem inchis)
Reactivi si material de control pentru analizatorul hematologic Mindray (sistem inchis)
Denumirea lotului : Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul biochimic A15 (sistem inchis)
Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul biochimic A15 (sistem inchis)
Denumirea lotului : Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul de hemostaza Clindiag C02
Reactivi, calibratori si material de control pentru analizatorul de hemostaza Clindiag C02
Denumirea lotului : Reactivi pentru analizatorul de urina DIRUI H 500
Reactivi pentru analizatorul de urina DIRUI H 500
Denumirea lotului : Reactivi si control pentru determinarea sifilisului
Reactivi si control pentru determinarea sifilisului
Denumirea lotului : Expres teste pentru Troponina I
Expres teste pentru Troponina I
Denumirea lotului : Expres teste pentru determinarea singelui ocult in materialul biologic
Expres teste pentru determinarea singelui ocult in materialul biologic
Denumirea lotului : Azopiram set 2 fl x 50 ml
Azopiram set 2 fl x 50 ml
Documentele procedurii de achiziție
Documentație standart
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 13:41:05
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA16.11.2021 13:41:05 - 25.11.2021 11:00:00
25.11.2021 11:00:00 - 29.11.2021 11:00:00