- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mijloace de transport
Mijloace de transport pentru activități operaționale, patrulare și intervenție.
Mijloace de transport pentru activități operaționale, patrulare și intervenție.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000196
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 20:09:14
Ultima modificare
12.11.2021 20:18:35
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mijloace de transport
Caracteristici de bază: - Tracţiune: 4x4 - Motorizare : Diesel - Capacitatea cilindrică motor: 1400-1600 cm3 - Putere motor: min 100 CP - Cutie de viteză : manuală /6+1trepte Dotări: - Roată de rezervă mărime standart; - Direcţie asistată electrică; - Funcție stop/start; - Proiectoare ceață; - Geamuri electrice față/spate; - Aer condiționat; - Închidere centralizată cu telecomandă; - Apărători noroi față și spate; - Scut protecție motor (metal); Caracteristici suplimentare: - Termen de garanţie min 3 ani ( sau 100 000 km); - Anul producerii: 2021 (automobil nou); - Culoarea – alb sau albastru.
Statut
Activ
Valoarea estimată
6000000 MDL
ID
94f7edae-8eda-40a4-b464-9123a9d570fc
Pas minim
60000
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.12.2021 19:00:00 Până la 31.12.2021 20:12:03
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Mijloace de transport
6000000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
6,000,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 20:18:35 - 24.11.2021 11:00:00
12.11.2021 20:18:35 - 24.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 11:00:00 - 06.12.2021 11:00:00
24.11.2021 11:00:00 - 06.12.2021 11:00:00