- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
Confecționarea și asamblarea unui dulap conform specificațiilor tehnice
Confecționarea și asamblarea unui dulap conform specificațiilor tehnice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Codul fiscal/IDNO
1007600042792
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 18:36:22
Ultima modificare
12.11.2021 18:42:18
MTender ID
Cod CPV
39130000-2
-
Mobilier de birou
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 – Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
Confecționarea și asamblarea unui dulap conform specificațiilor tehnice
Documentele procedurii de achiziție
anunț_de_participare_mobilier prima casa.signed.signed.signed.pdf
Anunțul de participare
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 18:42:18
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 18:42:18
f3.3_formularul_informativ_pers_jur.docx
F3.3_formularul_informativ
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 18:42:18
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docx
F3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 18:42:18
f3.6_declataria privind conduita etica.docx
F3.6_declataria privind conduita etica
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 18:42:18
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lotul 1 – Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
25000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 18:42:18 - 14.11.2021 11:00:00
12.11.2021 18:42:18 - 14.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.11.2021 11:00:00 - 16.11.2021 15:00:00
14.11.2021 11:00:00 - 16.11.2021 15:00:00