- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru păsrarea produselor petroliere
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru păsrarea produselor petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Baza de păstrare combustibil a AN
Codul fiscal/IDNO
1006601002673
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 16:43:47
Ultima modificare
17.11.2021 16:00:49
MTender ID
Cod CPV
50500000-0
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor
Servicii de diagnostic tehnic - defectoscopie a rezervoarelor pentru păsrarea produselor petroliere
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
66250 MDL
ID
16672659-f8fa-496e-9fb9-461476b292b8
Pas minim
662.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 19.11.2021 16:50:18 Până la 30.12.2021 16:50:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 18.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare servicii defectoscopie 2021.docx
-anunt de participare servicii defectoscopie
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 16:50:28
anexa 21 caiet de sarcini rezervoare.docx
-caiet de sarcini rezervoare
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 16:50:28
anexa 22 specificaţii tehnice defectoscopie.docx
-specificaţii tehnice defectoscopie
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 16:50:28
anexa 23 specificaţii de preț defectoscopie.docx
-specificaţii de preț defectoscopie
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 16:50:28
anunt de participare servicii defectoscopie 2021.docx
-anunt de participare servicii defectoscopie
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 16:50:28
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
66,250.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 16:50:28 - 15.11.2021 16:00:00
12.11.2021 16:50:28 - 15.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.11.2021 16:00:00 - 17.11.2021 16:00:49
15.11.2021 16:00:00 - 17.11.2021 16:00:49