- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse petroliere
Produse petroliere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 16:32:11
Ultima modificare
12.11.2021 16:47:47
MTender ID
Cod CPV
09130000-9
-
Petrol şi produse distilate
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse petroliere
Produse petroliere
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse petroliere
12590400 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
12,590,400.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 16:47:47 - 03.12.2021 10:00:00
12.11.2021 16:47:47 - 03.12.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
03.12.2021 10:00:00 - 14.12.2021 10:00:00
03.12.2021 10:00:00 - 14.12.2021 10:00:00