- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Ustia, raionul Dubăsari, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Ustia, raionul Dubăsari, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Ustia, raionul Dubăsari, edificiul ASP
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.11.2021 10:50:22
Ultima modificare
11.11.2021 10:59:52
MTender ID
Cod CPV
50324100-3
-
Servicii de întreţinere a sistemelor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Ustia, raionul Dubăsari, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Ustia, raionul Dubăsari, edificiul ASP
Statut
Activ
Valoarea estimată
10100 MDL
ID
0d496dc2-8c91-4188-b959-fb00ddad6c3e
Pas minim
101
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 10:57:57 Până la 30.12.2022 10:57:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Ustia, raionul Dubăsari, edificiul ASP
10100 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
10,100.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.11.2021 10:59:52 - 12.11.2021 13:00:00
11.11.2021 10:59:52 - 12.11.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
12.11.2021 13:00:00 - 16.11.2021 10:00:00
12.11.2021 13:00:00 - 16.11.2021 10:00:00