- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Codul fiscal/IDNO
1003600150602
Adresa
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Traian Harbuz
Telefonul de contact
(022) 82-90-16
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
09.11.2021 15:10:10
Ultima modificare
10.11.2021 10:42:11
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
Documentele procedurii de achiziție
Care documente intra in setul pentru depunerea ofertei
11.11.2021 09:59
Răspuns la clarificare: este de ajuns doar oferta
Va rugam sa explicati despre care parametre a fluxului radiologic aveti nevoie
11.11.2021 10:02
Răspuns la clarificare: luați legătura cu specialistul ca să vă explice 079 485 031
Denumirea lotului : Controlul parametrilor fluxului radiologic a dispozitivelor medicale (conform specificației atașate)
15000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
15,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.11.2021 15:12:05 - 12.11.2021 10:02:45
09.11.2021 15:12:05 - 12.11.2021 10:02:45
Perioada de depunere a ofertelor:
12.11.2021 10:02:45 - 17.11.2021 03:32:45
12.11.2021 10:02:45 - 17.11.2021 03:32:45