- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Licențe și suport pentru 2 echipamente ”CheckPoint”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Licențe și suport pentru 2 echipamente ”CheckPoint”
1. Checkpoint Security Services Enterprise Based Protection 4410 Next-GenThreat Prevention with APCL, URLF, AV and ASPM, VPN, IA, ADNC, MOB, IPS, FW (p/n CPEBP-NGTP, Account ID 0006831818) Renewal period 1 year - 1 buc. 2. Checkpoint Support for Appliance Gateways 4410 NGTP (p/n CPCES-CO-STANDARD, Account ID 0006831818) Renewal period 1 year – 1 buc. 3. Checkpoint Security Services Enterprise Based Protection 4410 Next-GenThreat Prevention with APCL, URLF, AV and ASPM, VPN, IA, ADNC, MOB, IPS, FW (p/n CPEBP-NGTP, Account ID 0006951559) Renewal period 1 year - 1 buc. 4. Checkpoint Support for Appliance Gateways 4410 NGTP (p/n CPCES-CO-STANDARD, Account ID 0006951559) Renewal period 1 year – 1 buc.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 15:00:10 Până la 30.12.2021 15:00:10
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA09.11.2021 15:01:47 - 15.11.2021 17:00:00
15.11.2021 17:00:00 - 23.11.2021 15:00:00