- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Diverse produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 : Ouă dietice
SM- 89, cutii 30buc, la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 2 : Mezeluri
Gost 23670-79, Cal I, ambalaj 5-10kg,la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 3 : Peşte
Gost 20057-96, cutii 10-15kg,la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 4 : Magiun
Gost 6929-88.borcane 0.5-0.8kg, la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 5 : Fructe uscate în asorti
Gost 3343-89, saci 10-20kg,la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 6 : Pastă de roşii
SM-247-2004, borcane 05-1kg, la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 7 : Boabe (păstăioese)
Conform anuntului de participare
Denumirea lotului : Lotul 8 : Legume şi fructe
Conform anuntului de participare
Denumirea lotului : Lotul 9 : Pătrunjel, mărar.
Gost 15810-96, proaspat, saci polietilena 3-5 kg,la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 10 : Conserve de mazăre verde, castraveţi muraţi, roşii murate
Conform anunțului de participare
Denumirea lotului : Lotul 11 : Ulei rafinat
Gost 26791-89, sticle plastic 5 kg,la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 12 : Unt
GOST 37-91, cutii 10kg,la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 13 : Caşcaval
SM 218:2001,ambalaj 10kg, la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 14 : Produse lactate
Conform anunțului de participare
Denumirea lotului : Lotul 15 : Crupe
Conform anunțului de participare
Denumirea lotului : Lotul 16 : Băcănie
Conform anunțului de participare
Denumirea lotului : Lotul 17 : Zahăr
Gost21-94, saci 25-50kg,la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 18 : Suc de fructe; suc de legume
SM-182 MBT-5160-89, borcane 3l-la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 19 : Pîine
Gost 28807-90 sau Conform HG nr.775 din 03.07.2007, în lazi 17-20buc,zilnic
Denumirea lotului : Lotul 20: Biscuiţi, covrigei.
Conform anunțului de participare
Denumirea lotului : Lotul 21 : Carne de gaina
Gost 25391-82, cutii,10-15kg,la necesitate. Congelat
Denumirea lotului : Lotul 22 : Carne de bovina
Gost 779-55, ambalaj 5-10kg, la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 23 : Pulpe de gaina
Gost 25391-82,sau PTMD-67-00400053-033:2006 cutii 10-15kg,la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 24 : Piept (file) de gaina
Gost 25391-82,sau PTMD-67-00400053-033:2006, ambalaj 1 kg, la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 25 : Conserve din pește în ulei
Gost 280-85E, cutii 0,2-0,3kg, la necesitate
Denumirea lotului : Lotul 26 : Conserve din bovină
GOST5284-84, borcane 0,5-0,80kg,la necesitate
Documentele procedurii de achiziție
Anulat
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
08.11.2021 16:40:02
Obligatoriu
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
08.11.2021 18:04:51
Anulat
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
10.11.2021 10:49:38
10.11.2021 10:18
Răspuns la clarificare: In documentele de licitație perioada de livrare se modifica la necesitatea în termen de 5 zile de la solicitare Agenții economici participă la licitație cu prețul calculat pentru produsele alimentare conform instabilității pieții
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA08.11.2021 16:40:02 - 18.11.2021 09:30:00
18.11.2021 09:30:00 - 14.12.2021 09:30:00