- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reactivi pentru investigaţii biochimice generale, consumabile şi articole de ustensilă pentru anul 2022
Reactivi de laborator
Reactivi de laborator
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CS Durlesti
Codul fiscal/IDNO
1003600153050
Adresa
MD-2003,
MOLDOVA,
or.Durleşti,
mun.Chişinău,
str. Cartusa 56
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.11.2021 21:32:59
Ultima modificare
09.11.2021 12:27:45
MTender ID
Cod CPV
33696500-0
-
Reactivi de laborator
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reactivi,calibratori şi material de control p/u analiz. biochimic automat A 15 Biosystems (a.17 Ord MS nr.374) (Sistem inchis)
Reactivi,calibratori şi material de control p/u analiz. biochimic automat A 15 Biosystems (a.17 Ord MS nr.374) (Sistem inchis)
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
54710 MDL
ID
82e87255-3077-424e-a6d0-91b6bba2f3c0
Pas minim
547.1
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 15.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Consumabile p/u analiz. biochimic automat A 15 Biosystems (a.17 Ord MS nr.374),accesorii /consumabile/ piese de schimb
Consumabile p/u analiz. biochimic automat A 15 Biosystems (a.17 Ord MS nr.374),accesorii /consumabile/ piese de schimb
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
100680 MDL
ID
1098d688-90e9-4028-8a22-b27262078f69
Pas minim
1006.8
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 15.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021_csd_reactive.pdf
-
Documentaţie de atribuire
05.11.2021 10:16:48
Buna ziua! Rugam sa publicati licitatia pe pozitii sau pe loturi conform Anuntului de participare(in anunt sunt 39 loturi, iar pe platforma doar 2)
05.11.2021 16:49
Răspuns la clarificare: Buna ziua! Sunt 39 loturi.
Da sunt 39 de loturi dar pe platforma sunt doar 2 loturi.Agentii economici nu pot sa publice ofertele pentru 39 de loturi daca pe platforma sunt doar 2. Publicati va rog corect pe platforma. Multumim
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
155,390.00
MDL
Perioada clarificărilor:
05.11.2021 10:16:48 - 10.11.2021 16:00:00
05.11.2021 10:16:48 - 10.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10.11.2021 16:00:00 - 13.11.2021 17:00:00
10.11.2021 16:00:00 - 13.11.2021 17:00:00