- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Aciziționarea accesoriilor de pat
Aciziționarea accesoriilor de pat
Aciziționarea accesoriilor de pat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Codul fiscal/IDNO
1007601010530
Adresa
MD-2023,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
stradela Haltei 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.11.2021 20:53:31
Ultima modificare
08.11.2021 14:00:00
MTender ID
Cod CPV
19200000-8
-
Текстильные материалы и другие аналогичные изделия
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Aciziționarea accesoriilor de pat
Aciziționarea accesoriilor de pat
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
43416.5 MDL
ID
8213d61c-e2dc-40b5-9e30-b5b0cf31fcab
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
43,416.50
MDL
Perioada clarificărilor:
04.11.2021 20:59:23 - 05.11.2021 21:00:00
04.11.2021 20:59:23 - 05.11.2021 21:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
05.11.2021 21:00:00 - 08.11.2021 14:00:00
05.11.2021 21:00:00 - 08.11.2021 14:00:00