- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.11.2021 18:55:19
Ultima modificare
04.11.2021 19:00:58
MTender ID
Cod CPV
45310000-3
-
Lucrări de instalaţii electrice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare omf nr 69_2021, lucrări electrice.pdf
-
Invitaţie de participare
04.11.2021 19:00:58
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de profilaxie și reparație a posturilor de transformare și a rețelei electrice exterioare de pe teritoriul Ministerului Apărării
170000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
170,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
04.11.2021 19:00:58 - 06.11.2021 00:00:00
04.11.2021 19:00:58 - 06.11.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
06.11.2021 00:00:00 - 08.11.2021 08:30:00
06.11.2021 00:00:00 - 08.11.2021 08:30:00