- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Amestecuri lactate cu prebiotice pentru copii primul an de viata
Amestecuri lactate cu prebiotice pentru copii primul an de viata
Amestecuri lactate cu prebiotice pentru copii primul an de viata
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CS Durlesti
Codul fiscal/IDNO
1003600153050
Adresa
MD-2003,
MOLDOVA,
or.Durleşti,
mun.Chişinău,
str. Cartusa 56
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.11.2021 18:47:24
Ultima modificare
04.11.2021 19:20:13
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Amestecuri lactate cu prebiotice pentru copii primul an de viata
Amestecuri lactate cu prebiotice pentru copii primul an de viata
Statut
Activ
Valoarea estimată
104048 MDL
ID
fb310ff8-6c9d-4fa7-b599-c15f8f6fdd21
Pas minim
1040.48
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Amestecuri lactate cu prebiotice pentru copii primul an de viata
104048 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
104,048.00
MDL
Perioada clarificărilor:
04.11.2021 19:20:13 - 08.11.2021 01:00:00
04.11.2021 19:20:13 - 08.11.2021 01:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.11.2021 01:00:00 - 19.11.2021 01:00:00
08.11.2021 01:00:00 - 19.11.2021 01:00:00