- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparația capitală a tavanelor din blocul locativ V
Reparația capitală a tavanelor din blocul locativ V
Reparația capitală a tavanelor din blocul locativ V
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament temporar pentru persoane cu dizabilitati(adulte) din s. Badiceni
Codul fiscal/IDNO
1007601000883
Adresa
MD-3011,
MOLDOVA,
s.Bădiceni,
Soroca,
s. Bădiceni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.11.2021 15:51:07
Ultima modificare
04.11.2021 12:15:06
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația capitală a tavanelor din blocul locativ V
Reparația capitală a tavanelor din blocul locativ V
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare tavane.semnat.pdf
-Anunț/invitație de participare
Invitaţie de participare
04.11.2021 12:15:06
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reparația capitală a tavanelor din blocul locativ V
170000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
170,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
04.11.2021 12:15:06 - 05.11.2021 16:00:00
04.11.2021 12:15:06 - 05.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
05.11.2021 16:00:00 - 09.11.2021 12:00:00
05.11.2021 16:00:00 - 09.11.2021 12:00:00