- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de spalarea lenjeriei conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie pentru anul 2022
Servicii de spalarea lenjeriei conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie pentru anul 2022
Servicii de spalarea lenjeriei conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie si Ortopedie
Codul fiscal/IDNO
1003600150598
Adresa
MD- 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 190.
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.11.2021 15:42:19
Ultima modificare
03.11.2021 15:48:46
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de spalare a lenjeriei
Servicii de spalare a lenjeriei
Statut
Activ
Valoarea estimată
600000 MDL
ID
ca5c0554-a042-4aa0-aca3-51d0c19c5aa5
Pas minim
3000
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 15:48:38 Până la 30.12.2022 15:48:38
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de spalare a lenjeriei
600000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
600,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
03.11.2021 15:48:46 - 08.11.2021 16:00:49
03.11.2021 15:48:46 - 08.11.2021 16:00:49
Perioada de depunere a ofertelor:
08.11.2021 16:00:49 - 15.11.2021 16:00:00
08.11.2021 16:00:49 - 15.11.2021 16:00:00