- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de spălare a lengeriei pentru anul 2022
Servicii de spălare a lengeriei pentru anul 2022
Servicii de spălare a lengeriei pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Oncologic
Codul fiscal/IDNO
1003600151023
Adresa
MD 2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Testemitanu, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.11.2021 15:28:28
Ultima modificare
03.11.2021 15:40:50
MTender ID
Cod CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de spălare a lengeriei pentru anul 2022
Conform anuntului de participare și documentației standart anexate
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de spălare a lengeriei pentru anul 2022
807500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
807,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
03.11.2021 15:40:50 - 15.11.2021 16:00:00
03.11.2021 15:40:50 - 15.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.11.2021 16:00:00 - 24.11.2021 16:00:00
15.11.2021 16:00:00 - 24.11.2021 16:00:00