- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de menținere a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Servicii de menținere a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Servicii de menținere a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.11.2021 15:01:26
Ultima modificare
01.11.2021 15:14:18
MTender ID
Cod CPV
72600000-6
-
Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Menținerea și suportul tehnic a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Menținerea și suportul tehnic a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
Statut
Activ
Valoarea estimată
426666.67 MDL
ID
78ea66de-05c3-4759-85d5-d795d4d44f0d
Pas minim
1706.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.02.2022 15:08:04 Până la 30.03.2023 14:08:04
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Menținerea și suportul standard a licențelor GoGet365 Portal
Menținerea și suportul standard a licențelor GoGet365 Portal
Statut
Activ
Valoarea estimată
26666.66 MDL
ID
73452713-add3-4278-bd2d-29c635ef187c
Pas minim
106.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.02.2022 15:11:17 Până la 30.03.2023 14:11:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
1. caiet de sarcini_ajustat_repetat.docx
-Caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
01.11.2021 15:14:18
documentatia standard_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (2).docx
-Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
01.11.2021 15:14:18
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Menținerea și suportul tehnic a soluției pentru eficientizarea procesului de licențiere, autorizare și notificare bazată pe platforma Microsoft Dynamics CRM
426666.67 MDL
Denumirea lotului : Menținerea și suportul standard a licențelor GoGet365 Portal
26666.66 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
453,333.33
MDL
Perioada clarificărilor:
01.11.2021 15:14:18 - 08.11.2021 11:00:00
01.11.2021 15:14:18 - 08.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.11.2021 11:00:00 - 24.11.2021 11:00:00
08.11.2021 11:00:00 - 24.11.2021 11:00:00