- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Repetat Servicii de impadurire a terenurilor degradate pe suprafata de 40 ha
Repetat Servicii de impadurire a terenurilor degradate pe suprafata de 40 ha
Repetat Servicii de impadurire a terenurilor degradate pe suprafata de 40 ha
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Bahrinesti
Codul fiscal/IDNO
1007601008513
Adresa
5012,
MOLDOVA,
s.Băhrineşti,
Floreşti,
str. Renasterii 93
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.11.2021 14:46:20
Ultima modificare
15.11.2021 00:30:00
MTender ID
Cod CPV
77200000-2
-
Servicii pentru silvicultură
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Repetat Servicii de impadurire a terenurilor degradate pe suprafata de 40 ha
Repetat Servicii de impadurire a terenurilor degradate pe suprafata de 40 ha
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1069401.9 MDL
ID
b602b9f2-b6fc-4290-81f4-22d0502f6188
Pas minim
10694.02
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.11.2021 19:00:00 Până la 30.12.2027 18:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 15.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante, multumim anticipat.
10.11.2021 15:07
Răspuns la clarificare: c.f. 1007601008513 IBAN MD03TRPDBF222990D11013AB c.b. TREZMD2X
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
1,069,401.90
MDL
Perioada clarificărilor:
01.11.2021 15:00:26 - 11.11.2021 13:00:00
01.11.2021 15:00:26 - 11.11.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.11.2021 13:00:00 - 15.11.2021 00:30:00
11.11.2021 13:00:00 - 15.11.2021 00:30:00