- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Termometru cu scaner infraroșu
Termometru cu scaner infraroșu
Termometru cu scaner infraroșu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.11.2021 14:36:56
Ultima modificare
01.11.2021 14:41:12
MTender ID
Cod CPV
38412000-6
-
Termometre
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Termometru cu scaner infraroșu
Domeniul de măsurare: (modul corp uman 32,0-42,5oC). Afisaj: LCD, 4 cifre plus pictograme special Clasa IP: minimum IP21. Garanția: minimum 1 an.
Statut
Activ
Valoarea estimată
16000 MDL
ID
a99ee0c5-d517-41b7-99d9-4edcf8d404c0
Pas minim
160
Termen de valabilitate al contractului
De la 18.11.2021 14:39:26 Până la 30.12.2021 14:39:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Termometru cu scaner infraroșu
16000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
16,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
01.11.2021 14:41:12 - 02.11.2021 16:00:00
01.11.2021 14:41:12 - 02.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.11.2021 16:00:00 - 04.11.2021 16:00:00
02.11.2021 16:00:00 - 04.11.2021 16:00:00