- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mobilier, conform necesităţilor Armatei Naţionale - în repetare
Mobilier, conform necesităţilor Armatei Naţionale - în repetare
Mobilier, conform necesităţilor Armatei Naţionale - în repetare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.10.2021 15:33:27
Ultima modificare
28.10.2021 16:01:11
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Dulap pentru dosare 2/0,8
Dulap pentru dosare 2/0,8
Denumirea lotului : Dulap pentru haine 2,0/0,8
Dulap pentru haine 2,0/0,8
Denumirea lotului : Dulap pentru haine 2,0/0,8
Dulap pentru haine 2,0/0,8
Denumirea lotului : Scaune ISO
Scaune ISO
Denumirea lotului : Noptieră de birou cu sertare
Noptieră de birou cu sertare
Denumirea lotului : Dulap cu uşi glisante 2/1,4
Dulap cu uşi glisante 2/1,4
Denumirea lotului : Dulap cu uşi glisante 2/1,2
Dulap cu uşi glisante 2/1,2
Denumirea lotului : Masă cu tumbă 1,6/0,6
Masă cu tumbă 1,6/0,6
Denumirea lotului : Tumbă de birou 1000x600x500
Tumbă de birou 1000x600x500
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare mobilier iii repetare.signed.pdf
-Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
28.10.2021 16:01:11
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Scaune ISO
15088 MDL
Denumirea lotului : Tumbă de birou 1000x600x500
1200 MDL
Denumirea lotului : Dulap pentru dosare 2/0,8
16900 MDL
Denumirea lotului : Noptieră de birou cu sertare
18800 MDL
Denumirea lotului : Dulap cu uşi glisante 2/1,4
5000 MDL
Denumirea lotului : Dulap pentru haine 2,0/0,8
17500 MDL
Denumirea lotului : Dulap cu uşi glisante 2/1,2
4800 MDL
Denumirea lotului : Masă cu tumbă 1,6/0,6
1400 MDL
Denumirea lotului : Dulap pentru haine 2,0/0,8
15750 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
96,438.00
MDL
Perioada clarificărilor:
28.10.2021 16:01:11 - 02.11.2021 11:00:00
28.10.2021 16:01:11 - 02.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.11.2021 11:00:00 - 04.11.2021 15:00:00
02.11.2021 11:00:00 - 04.11.2021 15:00:00