- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
SERVICII DERATIZARE/DEZINSECTIE /DEZINFECȚIE
Suprafața interioară 9 072 M² Suprafața exterioară 13 600 M²
Suprafața interioară 9 072 M² Suprafața exterioară 13 600 M²
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
JV “Efes Vitanta Moldova Brewery” JSC
Codul fiscal/IDNO
1003600015208
Adresa
MD-2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Uzinelor 167
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 16:09:35
Ultima modificare
17.11.2021 10:32:43
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : SERVICII DERATIZARE/DEZINSECTIE /DEZINFECȚIE
Suprafața interioară 9 072 M² Suprafața exterioară 13 600 M²
Statut
Activ
Valoarea estimată
170000 MDL
ID
98813738-50f9-45d5-8f54-376bd93a3f3c
Pas minim
17000
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.02.2022 09:00:00 Până la 31.01.2023 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : SERVICII DERATIZARE/DEZINSECTIE /DEZINFECȚIE
170000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
170,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.11.2021 10:32:43 - 26.11.2021 01:00:00
17.11.2021 10:32:43 - 26.11.2021 01:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.11.2021 01:00:00 - 07.12.2021 01:00:00
26.11.2021 01:00:00 - 07.12.2021 01:00:00