- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achizișionarea pietrișului
Achizișionarea pietrișului
Achizișionarea pietrișului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Telenesti
Codul fiscal/IDNO
1007601005556
Adresa
5801,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
str.31 August 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 15:05:03
Ultima modificare
26.10.2021 15:17:12
MTender ID
Cod CPV
14212120-7
-
Pietriş
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Pietriș fracțiunea 40x63mm
Pietriș fracțiunea 40x63mm
Statut
Activ
Valoarea estimată
666000 MDL
ID
b70384c7-af0d-45c4-9d65-380bb553ff24
Pas minim
6660
Termen de valabilitate al contractului
De la 22.11.2021 16:13:46 Până la 30.12.2021 16:13:46
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Pietriș fracțiunea 15x25mm
Pietriș fracțiunea 15x25mm
Statut
Activ
Valoarea estimată
54375 MDL
ID
fd476387-a47f-45f2-889f-6f842b3f3cda
Pas minim
543.75
Termen de valabilitate al contractului
De la 22.11.2021 16:13:59 Până la 30.12.2021 16:13:59
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
ds_bunuri_servicii_pietris (2).semnat.pdf
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 15:17:12
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Pietriș fracțiunea 15x25mm
54375 MDL
Denumirea lotului : Pietriș fracțiunea 40x63mm
666000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
720,375.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 15:17:12 - 01.11.2021 11:00:00
26.10.2021 15:17:12 - 01.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 11:00:00 - 05.11.2021 18:00:00
01.11.2021 11:00:00 - 05.11.2021 18:00:00