- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de montare a gazelor medicale la IMSP "Spitalul raional Edineț"
Lucrări de montare a gazelor medicale la IMSP "Spitalul raional Edineț"
Lucrări de montare a gazelor medicale la IMSP "Spitalul raional Edineț"
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Edinet
Codul fiscal/IDNO
1003604150817
Adresa
MD-4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
Soseaua Bucovinei 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 11:17:19
Ultima modificare
27.10.2021 10:56:15
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de montare a gazelor medicale la IMSP "Spitalul raional Edineț"
Lucrări de montare a gazelor medicale la IMSP "Spitalul raional Edineț"
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
809304.95 MDL
ID
842e3189-8ef4-4e28-97a5-8fc6937b5d4e
Documentele procedurii de achiziție
Bună ziua, Va rugăm să incarcati fisierele in word. Mulțumesc
27.10.2021 10:56
Răspuns la clarificare: -
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
809,304.95
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 11:39:57 - 08.11.2021 10:00:00
26.10.2021 11:39:57 - 08.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.11.2021 10:00:00 - 01.12.2021 10:00:00
08.11.2021 10:00:00 - 01.12.2021 10:00:00